Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.04.15, 23:55   #93
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1426
Ettiği Teşekkür: 29577
Aldığı Teşekkür: 32264
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Forum Gerçek 2015 Genel Seçim Anketi

@Dilem

Kaos teorisinde eğer ben veya yakın sevdiklerim bu uğurda kurban yada fail olacaksa evet bu ihtimali kabul ediyorum. Vermeden kazanamazsın...

Her halükülarde bu teorilerin gerçekleşmesi için bir kıvılcım şart ve oda maalesef görünmüyor. "Kutsal devlet" zihniyeti yok olmadıkçada bu döngü maalesef devam edecek. Biri gelecek yine kendi ideolojisinde cahiller yetiştirecek, öbürü gelecek bunları bozacak vs vs.. Hiçbir zaman bireyselleşme bireye önem verme bireysel haklar ve özgürlükler alanında bir ilerleme olmayacak.

Çünkü zihniyet çürük. Çünkü balık baştan kokuyor..

---

Her ihtimale karşın ben algılarımı açık tutmak zorundayım. Tarafsız kalmak durumundayım. Bunun ötesinde birşey yapamam öbür türlü düşüncelerimle çelişirim.

Kararlarınıza saygılıyım. Umarım ben haksız çıkarım.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.