Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.04.15, 00:17   #94
Dilem
» Angel Fall «

Dilem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 30
Ettiği Teşekkür: 10149
Aldığı Teşekkür: 9692
Rep Derecesi : Dilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Forum Gerçek 2015 Genel Seçim Anketi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
@Dilem

Kaos teorisinde eğer ben veya yakın sevdiklerim bu uğurda kurban yada fail olacaksa evet bu ihtimali kabul ediyorum. Vermeden kazanamazsın...

Her halükülarde bu teorilerin gerçekleşmesi için bir kıvılcım şart ve oda maalesef görünmüyor. "Kutsal devlet" zihniyeti yok olmadıkçada bu döngü maalesef devam edecek. Biri gelecek yine kendi ideolojisinde cahiller yetiştirecek, öbürü gelecek bunları bozacak vs vs.. Hiçbir zaman bireyselleşme bireye önem verme bireysel haklar ve özgürlükler alanında bir ilerleme olmayacak.

Çünkü zihniyet çürük. Çünkü balık baştan kokuyor..

---

Her ihtimale karşın ben algılarımı açık tutmak zorundayım. Tarafsız kalmak durumundayım. Bunun ötesinde birşey yapamam öbür türlü düşüncelerimle çelişirim.

Kararlarınıza saygılıyım. Umarım ben haksız çıkarım.

'''' Kaos teorisinde eğer ben veya yakın sevdiklerim bu uğurda kurban yada fail olacaksa evet bu ihtimali kabul ediyorum. Vermeden kazanamazsın...''''

İhtimali kabul ediyorsun

Yaşamak ve ihtimali kabul etmek farklı şeyler.

Can kaybı yaşamadın!
Siyasi olaylar sonucu hayatın etkilenmedi!
Siyasi olaylardan dolayı hiç işkence yaşamadın.

Sadece beylik lafları ediyorsun.
Hayat sana güzel bence

Senaryolar üretiyorsun sadece.

Rica etsem bana bikaç tane örnek ülke verirmisin?
Ülkemiz hangi ülke gibi olsun istiyorsun ?

Gerçekten merak ediyorum.Lütfen bekliyorum.

Regretsmistakes they’re memories made.
Dilem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Dilem'in Mesajına Teşekkür Etti.