Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.04.15, 11:45   #1
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 5998
Mesajlar: 25,843
Ettiği Teşekkür: 100724
Aldığı Teşekkür: 141595
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Yiğitler Çıkıyor Meydane Birbirinden Merdane!.. | Uğur Dündar


AB Ba­ka­nı Vol­kan Boz­kır, Bel­çi­ka­’da ya­şa­yan Türk­le­re ko­nu­şur­ken; “Ö­nü­mü­ze set­ler çe­ki­yor­lar, bir sü­rü dar­be te­şeb­bü­sü olu­yor. Tür­ki­ye bir ağır sık­let bok­sö­rü­dür. Ağır sık­let bok­sö­rü kar­şı­sın­da­ki­ne şöy­le bir ba­kar. Bir­kaç tık tık vu­ruş ol­du­ğu za­man bir ba­kar. Bak­tı ki bu tık tık­lar çok ca­nı­nı sık­ma­ya baş­la­dı: Ağır sık­let bok­sö­rü bir oturt­tu mu, val­la­hi kim­se yer­den kal­dı­ra­ma­z” de­miş.
Ken­di­si­ni din­le­yen ka­la­ba­lık da “He­lal ol­su­n” ni­da­la­rı ara­sın­da sa­lo­nu al­kış­tan in­let­miş.
Son­ra da hı­zı­nı ala­ma­yıp, Cum­hur­baş­ka­nı Re­cep Tay­yip Er­do­ğan için al­kış is­te­miş. Al­kı­şın do­zu­nu ye­ter­li bul­ma­yın­ca “Hay­di cum­hur­baş­ka­nı­mı­za bir al­kış da­ha, hay­di bir da­ha, hay­di, hay­di­” di­ye­rek hal­kı coş­tur­ma­ya ça­lış­mış.
* * *

Not: Yazının devamını okumak için, aşağıdaki linki tıklayınız.


- - - Sözcü - - -

__________________


Canan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Canan'in Mesajına Teşekkür Etti