Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.04.15, 13:07   #19
Tanıdık
Uzman Üye

Tanıdık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 71
Ettiği Teşekkür: 4465
Aldığı Teşekkür: 7540
Rep Derecesi : Tanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyor
Ruh Halim: Suspus
Standart Cevap: İlginç Bir İddia; "Diyadin'de Yaşanan Çatışmada Halk Canlı Kalkan Ol

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tura Mesajı göster
Ağaç dikme bahanesiyle oraya toplanmış, uzun namlulu, techizatlı militanlara ne demeli.

Ülkemde onlardan daha öncelikli mevzualar var Tura. Hele onlar bitsin sonrada sıra onlara gelir...

Bu ülkede barış süreci diye yürütülen süreçte bal gibi de şımartıldılar... Benim her zeminde söylediğim, dillendirdiğim bir şey vardır.. Kardeşim bir yerde hasımlar ve küskünler var ise, ve barış olacaksa, barış için uzanan iki de al olacaktır...

Ama ben mütemadi tek el görüyorum o da Devletin eli... Diğeri şımarık çocuklar gibi... Yok böyle bir şey...

Asi olan ve isyan eden devlet değil, sen meşru bir yapıya kendince haklı sebeplerle başkaldırmışsın, hiç kusura bakma bunun bir bedeli olacaktır...

Ama bu gün ama yarın...Bu kervan böyle yürümez, asla yürümez..

Tanıdık
Tanıdık isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla