Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.04.15, 17:32   #10
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131284
Aldığı Teşekkür: 42663
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Hoş Beş Geldim ( AмσηR@ )

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi AмσηR@ Mesajı göster
teşekkürler arkadaşlar
Alıntı:
Bir konu ararken tesadüfen bu foruma düştüm,
Garanti bu Imla Sartlari konusu degildi, yoksa Sopayla kovulurdun simdi.

Yahu Ilk Paylasimin böyle Temiz giderken, ikinci Paylasiminda bu sekil acik vermen, af edilemez!.

Bizim zamanimizda, "Ilk Okulda" Cetvelle Parmak uclarina vuruyorlardi, böyle hatalarda.

Yanas bakayim söyle.... Biraz daha yanas, biraz daha.

Nerelerden girersin bakalim su Foruma?

Kendin üzerine daha fazla bilgi vermiyecekmissin simdi burada.

Birde KPSS diye atip tutar surada, ikinci Paylasimda Tecavüz eder Türkceyi burada.

Neyse simdilik bir Veresiyeye Hosgeldin diyeyimde, Sopayla Pesinde dolastigimida söylemeden edemedim anca.

Dibine Not: Gexooox (Gesocks) Nisan bir geceli bayagi oldu´da, Nisan/Mayis sakasi degil bu degilmi?.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla