Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.04.15, 17:50   #11
AмσηRa
Üye

AмσηRa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2
Ettiği Teşekkür: 191
Aldığı Teşekkür: 548
Rep Derecesi : AмσηRa muhteşem bir gelişmedeAмσηRa muhteşem bir gelişmedeAмσηRa muhteşem bir gelişmedeAмσηRa muhteşem bir gelişmedeAмσηRa muhteşem bir gelişmedeAмσηRa muhteşem bir gelişmedeAмσηRa muhteşem bir gelişmedeAмσηRa muhteşem bir gelişmedeAмσηRa muhteşem bir gelişmedeAмσηRa muhteşem bir gelişmedeAмσηRa muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Ruhsuz
Thumbs down Cevap: Hoş Beş Geldim ( AмσηR@ )

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Garanti bu Imla Sartlari konusu degildi, yoksa Sopayla kovulurdun simdi.

Yahu Ilk Paylasimin böyle Temiz giderken, ikinci Paylasiminda bu sekil acik vermen, af edilemez!.

Bizim zamanimizda, "Ilk Okulda" Cetvelle Parmak uclarina vuruyorlardi, böyle hatalarda.

Yanas bakayim söyle.... Biraz daha yanas, biraz daha.

Nerelerden girersin bakalim su Foruma?

Kendin üzerine daha fazla bilgi vermiyecekmissin simdi burada.

Birde KPSS diye atip tutar surada, ikinci Paylasimda Tecavüz eder Türkceyi burada.

Neyse simdilik bir Veresiyeye Hosgeldin diyeyimde, Sopayla Pesinde dolastigimida söylemeden edemedim anca.

Dibine Not: Gexooox (Gesocks) Nisan bir geceli bayagi oldu´da, Nisan/Mayis sakasi degil bu degilmi?.

Neyse ben kaçar

.....

Şakası bir yana, Türkçe imlaya malesef pek özen göstermiyorum, gelişi güzel yazıyorum. Haklısın bu konuda üstadım.
Daha dikkatli olmaya özen gösteririm
Kpss de Türkçede çok boşum vardı gky puan düşük zaten.

Forumu tesadüfen buldum, kendimle ilgili birşey aramıyordum. Ki normal şartlarda üye olmazdım, ancak forumun içeriği Atatürk'ün ön planda olması hoşuma gitti. Kalıcı olur muyum, Allah bilir Zaman gösterir.

Memleketim Samsun. Takımım BJK. "Zamanla" daha fazla tanırsınız.

Yarışmacı arkadaşlara başarılar