Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.04.15, 00:08   #10
Boray
Gerçek Üye

Boray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 109
Ettiği Teşekkür: 407
Aldığı Teşekkür: 3102
Rep Derecesi : Boray muhteşem bir gelişmedeBoray muhteşem bir gelişmedeBoray muhteşem bir gelişmedeBoray muhteşem bir gelişmedeBoray muhteşem bir gelişmedeBoray muhteşem bir gelişmedeBoray muhteşem bir gelişmedeBoray muhteşem bir gelişmedeBoray muhteşem bir gelişmedeBoray muhteşem bir gelişmedeBoray muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Bulutlarda
Standart Cevap: Milliyetçiler, Bu Yalan Size.. İyi Kandırılmalar..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
@Asena, @Boray'ın bu cümlesine katılmış ama, ben anlamadım.
Kimin ekonomik refahı? İşçi ve memur emeklisine yapılan 35 TL maaş zammından mı bahsediliyor?

Hemen cevap vereyim online iken

Akp ülkeye giren sıcak paralar sayesinde kendi partisine üye yaptığı yaklaşık 8 milyon insana sosyal yardım yapmakta. Bu sayede kötü olan ekonomiyi de bir nebze halk nazarında düzeltiyor. En azından o imajı veriyor diyeyim. Bunu yaparken de bir yandan göz boyamak için inşaata dayalı bir ekonomiye yöneliyor. Böylece gözleri görmez kulakları duymaz kitle adeta mest oluyor.

Ama artık o kadar güçlü değil. Eskisi gibi para da gelmiyor artık. Dolar olmuş 2.70. Yurt dışından da eskisi gibi destek görmüyorlar artık.

Ben bunların ışığında tıpkı 2009 yılındaki ekonomik kriz nedeniyle yaşadıkları oy kaybı gibi yine oy kaybı yaşayacaklarını düşünüyorum. Buna inanıyorum.

Genelde düşüncelerimi anlatırken zorlanıyorum ama umarım anlatabilmişimdir derdimi
Boray isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Boray'in Mesajına Teşekkür Etti.