Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.04.15, 00:18   #11
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161502
Aldığı Teşekkür: 177609
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Milliyetçiler, Bu Yalan Size.. İyi Kandırılmalar..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Boray Mesajı göster
Ben açıkçası milliyetçiliği çok önemli görüyorum. Milliyetçiliğin olmadığı bir toplumda birlik ve bütünlük de olmaz. Benim milliyetçiliğim ise bu vatanda yaşayan bu ülkede birlik içinde yaşamak isteyen herkesi sevmek üzerine kuruludur.

21. yüzyılda kabile kavramı olmadığı için tüm ırklar birbirine karışmıştır ve elbette hiçbirimiz safkan türk, laz veya kürt değiliz. Mesele birlikte yaşamayı sevmektir.
Asena, yukarıya alıntı yaptığım mesaja katılmışsın o halde.

Alıntı yaptığım bu mesajda yazılanların Milliyetçilik ile ilgisi yok ki. Aynı benim görüşlerim. Benim de milliyetçilik ile alakam yok. Ya ben Milliyetçiliğin ne olduğunu bilmiyorum, ya da başkaları.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Asena Mesajı göster
ReaL, ben Borayın milliyetçilikle ilgili sözlerini onaylamıştım
Ekonomiyle ilgili çok fazla iddialarda bulunamam, orada yaşamıyorum.
Avrupa uyum yasalarıyla alakalı olarak bazı şeylerin birazda olsa düzeldiğini düşünüyorum. Sosyal yardımlar gibi..
Ekmek bulamayan insan için önemsiz diyemeyiz
Herşey aynı tas, aynı hamam. İnsanlar yine çöp toplayıp geçiniyorlar. Hırsızlık gibi suçlarda önemsenecek kadar artış var. Diğer suçlar da ona keza. Cezaevlerinin kapasitesi 135 bin. Şu an 150 bin kişi cezaevinde. Yani üst üste yatar haldeler. Cezaevlerinde yer yok diye, 15 bin kişi de dışarıda. Yer boşalınca onlar yakalanıp, içeri atılacak.

Bimekan takımı dediğimiz, evsiz yurtsuzlar hala var. Yazın parkları mesken edinmişler. Kışın da soğuklar eksi dereceye gelince polis marifeti ile toplanıp, belediye binalarında kışı geçiriyorlar.

Heee, işi bilenler ayda 250 TL kadar yardım alıyor. Bu daha önce de vardı, son zamanlarda daha geniş kitlelere yayıldı o kadar.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.