Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.04.15, 01:03   #14
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161562
Aldığı Teşekkür: 177623
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Milliyetçiler, Bu Yalan Size.. İyi Kandırılmalar..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Asena Mesajı göster
ReaL, bende aynı fikirdeyim.
Gezginin paylaşımında vatanseverliği aptalca bulan yazarlara karşı bir cevaptı sadece. Milliyetcilikle ırkcılığı birbirine karıştıranlara cebabıydı. Bencede vatanseverlik ve milliyetçilik önemlidir. Atatürkcü olupta milliyetçi olmamak..

Ekonomiye gelince..
Senin anlattıklarını kaç kişi biliyor?
Kapıya gelen kolilerde AKP yazıyor

89 yaşında bir dedenin ağzından sana AKP yi anlatayım

Bu yaşıma kadar bizim köye doktor gelip derdimizi sormadı. Arabayla komşumuzu diyalize götürüp geri getiriyorlar.
Üçbeş kuruşta olsa aylık bağladılar. Ramazan paketleri her ramazan gelir.
Öbür hükümetlerden ne gördük?

Bizim baktığımız yerden bakmıyorlarki

Bana AKP'yi savundurma
Milliyetçilikden anladıklarımız farklı sanırsam. CHP nin altı okundan biri Milliyetçiliktir. Ama Atatürk milliyetçiliği. Irkçılık manasında değil.

@SerseriGezgin'in o tür çıkışlarına ben aldırmıyorum artık. Kendi haline bıraktım. Ama genel olarak düşüncelerini de katılıyorum. O fazla uçuk, kaçık o ayrı. Biraz da HDP ye yakın kendileri.. İstediği kadar inkar etsin. İnkar ederse, kendini doğru dürüst ifade edemiyor demektir. Tüm yazdıklarını hatırlıyorum zira.

Yahu dur şimdi bana destan yazdıracaksın. Nihal Atsız da sözüm ona milliyetçi. Kafatasçının teki.

* * *

Atatürk Milliyetçiliği konusu burada, ilgisini çeken arkadaşlar, bir gözatabilir. Tıklayınız.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.