Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.04.15, 01:14   #16
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131157
Aldığı Teşekkür: 42574
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Milliyetçiler, Bu Yalan Size.. İyi Kandırılmalar..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Boray Mesajı göster
Hemen cevap vereyim online iken

Akp ülkeye giren sıcak paralar sayesinde kendi partisine üye yaptığı yaklaşık 8 milyon insana sosyal yardım yapmakta. Bu sayede kötü olan ekonomiyi de bir nebze halk nazarında düzeltiyor. En azından o imajı veriyor diyeyim. Bunu yaparken de bir yandan göz boyamak için inşaata dayalı bir ekonomiye yöneliyor. Böylece gözleri görmez kulakları duymaz kitle adeta mest oluyor.

Ama artık o kadar güçlü değil. Eskisi gibi para da gelmiyor artık. Dolar olmuş 2.70. Yurt dışından da eskisi gibi destek görmüyorlar artık.

Ben bunların ışığında tıpkı 2009 yılındaki ekonomik kriz nedeniyle yaşadıkları oy kaybı gibi yine oy kaybı yaşayacaklarını düşünüyorum. Buna inanıyorum.

Genelde düşüncelerimi anlatırken zorlanıyorum ama umarım anlatabilmişimdir derdimi

Burada bir yanlislik var.
Ekonomik Krizden Türkiyenin etkilenmemesinin nedeni, Ekonomik Dünyaya ayak atmamis olmasiydi.

Hem 2009´da oy kaybi yasadigi simdi benim icin yeni.

Yahu Almanyadan Kac tane ucak kaldirildi´da, Hava alanlarinda Oylar verildi.

Zaten O seneleri (2006´da kirilip, 2009´da tam Kopmustu) Komple Ipleri kesmistim.

O Ucak kaldiranlardan biri, Caminin Kahvesinde yanima yanasip, Senede Kazancini 30Milyona kaldirdigini söylemisti.

Halbuki ayni **, Firma kurdugu senelerde Dizimde aglamisti.

O Günü Arkadasligimiz sona erdi!.

Burada yazamadigimi, O Sahisin yüzüne söyleyebiliyorum, Af edemem!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.