Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.04.15, 01:48   #18
Asena
» Memleket Delisi «

Asena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 108
Ettiği Teşekkür: 13692
Aldığı Teşekkür: 9783
Rep Derecesi : Asena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Milliyetçiler, Bu Yalan Size.. İyi Kandırılmalar..

Aristo, sen yine ucusa gecmissin ( sen dememde mahsur yoktur umarim)

Alıntı:
Mesela bir Türk milliyetçisine sorsak ''neden milliyetçisin?'' diye; ilk vereceği cevap çünkü Türküm olacaktır. Alman milliyetçisi de ilk cevap olarak ''çünkü ben almanım, arnavut milliyetçisi de ''çünkü ben arnavutum'' diyecektir... Arkasından gelen argümanlar da forokopi kağıdı gibi aynıdır...
Her Türk milliyetcimi? Bir önceki yazismamizda Türklerin Araplardan ne kadar daha iyi oldugunu anlatmamismiydin bana Onlarin dinine gectikten sonra kadin asigilanir oldu dememismiydin?

Milliyetcilik irkini kutsamaz; vatanini milletini sever sadece

Irkiniz yüzünden asigilanirsaniz, istesenizde istemesenizde milliyetci olursunuz.

Hem milliyetciligin ne zarari olabilir?

Alman, Japon, Amerikali helede Yahudiler bütün ülkelerde söz sahibiyseler milliyetcilikleri yüzündendir. Cünkü onlarin tek felsefesi vardir: Yahudi fakir olmaz

Milliyetcilikten milletini sevmeyi anlasaniz olmazmi