Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.04.15, 00:32   #5
Sevda
Dönersen Islık Çal..

Sevda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 784
Ettiği Teşekkür: 28194
Aldığı Teşekkür: 33967
Rep Derecesi : Sevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Suriye'li Kadın Otobüste Cüzdan Çaldı!.

Bu, sadece basına yansıyan bir haber. Günlük hayatta kimbilir ne kapkaçlar, ne yankesicilikler, ne hırsızlıklar yapıyor bunlar. Ciddi olarak söylüyorum Suriyelilere ne acıyorum, ne de insan olarak görüyorum. Merhamet ya da hoşgörü ya da insanî herhangi bir duygum yok onlara karşı. Gördüğüm zaman da her şekilde burda istemediğimi belli ediyorum. Araba bir kediye ve bir Suriyeliye çarpsa ilk önce kediyi kurtarmaya bakarım, o derece. Gitsinler artık ülkemizden yahu, tükettiler, sömürdüler iyice. Dilenenleri görünce de saraya git diyorum açık açık.

Konuyu şirazesinden kaydırdım sanırım.

Haber için teşekkürler MooN.
Sevda Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Sevda'in Mesajına Teşekkür Etti