Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.04.15, 03:12   #11
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161562
Aldığı Teşekkür: 177624
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Doğu ve Güneydoğu'da 'Özerk Kürdistan' Kurulması Konusunda Ne Düşünü

Kimse bölünmek istemez elbette. Son durumu bakınca, tahlil edince durum bu. Sadece bir tarafın istemesi ile de olmuyor. Olamaz da.

Yakın zamanlarda Doğu Bölgesine giden yakınları, arkadaşları olan vardır, bir sorsunlar, orada durum nasıl?

Benim yakın zamanda giden bir yakınım var. Gözlerimi bağlayıp, oraya götürülüp, gözlerimi açsalardı, kesinlikle Türkiye demezdim, diyor.

Fiili olmasada zaten bölündük ki. Bunlar alışma, sindirme süreçleri.

Hani bir çakıl taşı vermeyiz deniliyor ya. Elbette vermeyiz. Bir Macar gelse, bir Yunan gelse hangi hakla toprak talep edecek?

Doğu Bölgesinde tümüyle Kürtler yaşıyor... Nüans burada.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.