Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.04.15, 20:24   #19
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1429
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32395
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Doğu ve Güneydoğu'da 'Özerk Kürdistan' Kurulması Konusunda Ne Düşünü

Açıkçası kendi açımdan konuşacak olursam..

Oy vermeme amacım zaten belli, bunun dışında mücadeleci ruhtan vazgeçmiş değilim. Ama mücadeleninde belli bir kuralı vardır.

Bayramlarda bayrak sallayarak, izmir marşı söyleyerek kendi kendini mutlu eden bir güruh var. Sanki Akp gidince herşey güllük güllistanlık olacakmış gibi aptalca bir umut besliyorlar içlerinde. Aptalca diyorum çünkü gerçekten öyle. Bugün kabul etsekte etmesekte yüzde 40 gerçeği var. Ve bu gerçek akp gitsede hep orda olacak.

Solcuların kandığı bir HDP gerçeği var. Nereye gitsem HDP şöyle HDP böyle aboov selo saz çalıyor yok selo şunu yapıyor felan.. MHP olayına hiç girmiyorum 1930 ların kafasında kalan ulusalcılardan daha beter haldeler.

Medyaya bakıyorsun bunun reklamlarıyla dolu. Sabahları kadınları meşgul tutmak için evlilik programları 7 gün 24 saat ne alakası var demeyin bal gibi alakası var! Atatürk bugün sağ olsaydı Türkiyeden çok Türk kadının geldiği şu duruma üzülürdü. Akşamları spor siyaset vs hele büyük skandallarda koy iki maç bu gerizekalı millet ne olduğunu hemen unutuveriyor. Bu gerizekalı millete ne anlatabilirsin? Bir uçtan, bir uca bölünmüş bu halk ve resmi olarak bölünme gerçekleşmezse kanlı bölünme olacak bunu mu istiyorsunuz? gerçekten hayatınızı bu saçma şeye feda etmeye hazırmısınız?

Bir söz vardır çok doğru bulurum "Bir musibet bin nasihattan daha iyidir" Biz ve bizim gibiler insanlara birşeyler anlattıkça hayalci olduk bölücü olduk terörist olduk oldukta olduk. Olmadığımız şey kalmadı. Bugün hepsi tek tek başlarına geliyor, Gezicilere vatan haini diyen esnaf şimdi "biz üç çocuk yaptık bizi neden atıyorsunuz((" diye ağlıyor, Cemaat hep birlikte ağlama merasimleri düzenliyor. Yetmez ama evetçiler daha neye uğradıklarının farkında bile değiller ama onların gözünüde HDP açacak eminim. Ulusalcılar ise... hmm onlar zaten bugüne kadar diğer azınlık olan halklar üzerine uyguladıkları en ağır politikaların bedelini ödediler şimdi sesleri solukları çıkmıyor. ve son olarak tabiki Dinciler ve Din faşistleri onlar birbirlerini yiyerek zaten bitecekler.

Kürdistanın kurulmasını istiyorum çünkü bu kurulmazsa daha beteri olacak.Yok yere canlar ölecek ırkçı nutuklar revaçta olacak.. Oluşan tabloyu hayal edince iğreniyorum.

Bilsem En beter dinci ve ırkçı yada faşistler birbirlerini eğer bu uğurda öldüreceklerse emin olun en mutlu insan ben olurum. Ama öyle olmayacağını adım gibi biliyorum. Olan yine saf vatan sevgisini taşıyan insanlara ve daha birlik olmayı öğrenememiş cahil kürt halkına olacak.

Bu yüzden daha kan akmadan bölünmek ayrılmak en iyi seçimdir. Yoksa Korede yaşanan tiyatroyu yeniden sahnelemek isteyen çok kişi var çoook.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.