Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.04.15, 22:13   #4
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 532
Ettiği Teşekkür: 21564
Aldığı Teşekkür: 11276
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Gündem Belirleme

Bir hususu belirtmem lazım. Kaçak kara sarayın ODTÜ'ye verilmesi, o yapıya harcanan parayı geri döndürmez. Şahsen anlatmaya çalıştığım oraya akıtılan paranın hazineye irat olarak kaydedilmesi, kaçak kara saray sakinlerinin ise nev'i şahsına münhasır bir yerde o makamdan aşağı indirilinceye kadar tutulması.

YCHP söylemine gelince ismi bulan ben değilim. Partinin MKYK ve PM si ile Gn. Bşk. ve yardımcılığını yapan zevahirdir.

Kaldı ki en azından beni şahsen tanıyanlar, şahsen tanışma şerefine nail olamadığım, yazı ve yorumların paylaşılması ile şahsımı tanımaya çalışanlar bilirler sanıyorum. Acizane bendeniz bir Cumhuriyet çocuğuyum. Su katılmamış bir Atatürk ve ilkeleri sevdalısı ve savunucuyum. CHP kurum olarak Atatürk'ün emanet ettiği şekliyle başımın tacı. Ama bir çok yurtsever Atatürk sevdalısı gibi bu gün CHP saflarında değilim. Ne zamana kadar? Tunceli'ye dersim diyenlerin, Mustafa Kemal sonunda Atatürk demeyenlerin, deseler dahi kerhen diyenlerin parti yönetiminden terhis edilmelerine kadar.

Paylaşım sitemiz ve çok değerli kurucusu Sn. Real şahsen tanışamadığım ama yazı ve yorumlardan tanıdığım değerli bir zat. Sanırım beni anlayış ile karşılar. Biz paylaşım ve yorumlar altına teşekkür yazarken arz edilen hususlara bi hakkın katıldığımız için değil, katılımcı olunduğu içindir.

Sürc-lisan ettik ise affola sevgiler saygılar.