Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.04.15, 23:28   #46
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131066
Aldığı Teşekkür: 42524
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Forum İçin Tanıtım Video Yapımı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Kartal Mesajı göster
Şimdi bu proje arkadaşlar tarafından çok beğenildiyse, biraz uzatma bazı yerleri düzenleme şansımız var, yalnız bazı yerlerde yazıları yavaş geçirme şansımız yok, müzik ile uyumsuzluk çıkıyor.
Real
Yazılması gereken isim listesini rica edeyim
Biraz daha uzatacağım eklemeler olabilir, pc bir yere kadar kaldırmıyor, bu işi artık bıraktığımdan masraf etmiyorum, hani o tanka benzettiğin pc bile zorlanıyor, parça parça birşeyler yaparım artık sorun değil.
Bu kadar beğenilmesi beni çok sevindirdi, şimdi kafam daha rahat çalışabilirim kafamda hep acabalar vardı.
Ekin senin bahçenden önce benim bir taşım bile yok

Hangi taşı, Banlasan tur´un Degirmen taşimi?.

Galiba eskilere dayandim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
12 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.