Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.04.15, 17:12   #29
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1429
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32394
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Doğu ve Güneydoğu'da 'Özerk Kürdistan' Kurulması Konusunda Ne Düşünü

@Asena

Bana serseri de diyebilirsin çünkü ben gerçekten serseriyim. Bu kelimeden hiç gocunmadım kişi kendinden bilir işi demişler.^^

Valla vatan bilinci dediğimiz şey lanet politikacıların dilinde pelesenk olmuşsa ve "vatan millet sakarya" diyenler halen revaçtaysa, bu kişilere kanan gerizekalı çoğunluk fazlaysa varsın bunların yaşadığı bir vatan benim vatanım olmasın. Bu aptallar için kalkıpta bir şeyleri feda etmek.. yoo dostum yoo artık 21 yüzyıldayız^^

Sloganların sığlığı belli eminim sende bu sloganları sığ buluyorsundur. Bulmasan bu kadar esnekçe bir tartışma içersinde bile olmazdın. Benim hiçbir kişiyle zaten sorunum yok ama düşünceleri sömürenlerle, safları kandıranlarla, iyi insanları kirletenlerle hangi sınıfta hangi düşüncede yada ideolojide olursa olsun çok sorunum var çoook.

Hazmedemiyorum bu sloganlarla gelen şehit cenazelerine, hazmedemiyorum Kürdistan hayaliyle dağa gönderilen cahil gençlere.. Birisi devlet eliyle öldürülürken öbür gençte çete ile cahillik ile yoksulluk ile öldürülür.

Ben istemiyorum artık arkadaş varsın sınırlar olsun yeter ki kan olmasın..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.