Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.04.15, 03:06   #7
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39539
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Ak Saray’da İkinci Aşk Skandalı

Geçenlerde bir yabancı kanalda İslam ülkelerindeki fahişelerle ilgili bir program vardı.

Kadın kapalı... Tesettürlü yani... Ama kaşlar alınmış, gözler hafif boyalı, tırnaklar o şekil falan... Adı da yanlış hatırlamıyorsam Nolua ya da Noulan mı ne...

Kadın lübnanlı... Hem de şii müslüman. Çevresi aracılığıyla müşterler buluyor. Tabi müslüman bir müşterisini de gösterdiler....

Kadın özetle diyor ki... ''Ben paramı alırım. İyi de hizmet ederim ama ters ve oral ilişkiye girmem çünkü dinimizce yasak. Hatta çok daha fazla para veren de olmuş ama bu dinen yasak olduğu için o tür ilişkilere girmemiş...

Devamında da ''evlenmezsem asla o erkekle yatmam'' diyor ha... Çünkü evlenmeden cinsel ilişkinin de dinen yasak olduğunu söylüyor... Bu yüzden de altına yatacağı ve para alacağı erkekle yatağa girmeden önce sözlü bir evlilik anlaşması yapıyormuş. İlişkiden sonra ise karşılıklı olrak anlaşıp evliliği bozuyorlarmış...

...
...

Şimdi youtuba baktım ama sanırım adını tam telaffuz edemiyorum. O yüzden bulamadım...

Neyse kadın 26 yaşındaymış ve en sonunda kızlık zarını diktirip evlenmeyi amaçlıyormuş...

Şimdi güya din bunlara onca kolaylıklar sağlamış...

Bu olaylar çok sık yaşanıyor oldu bu memlekette... Zengin müslümanlar sevgilileriyle birlikte olmak için lüks daireler alıp, kaçak aşklar yaşıyorlar...

Sürece uygun bir durum yani...

Nema problema!