Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.04.15, 11:19   #1
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 5434
Mesajlar: 24,479
Ettiği Teşekkür: 97428
Aldığı Teşekkür: 135841
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart “Sanki Osmanlı’nın Son Dönemi” | Saygı Öztürk


Mey­dan­lar ısı­nı­yor. Li­der­ler, ge­nel baş­kan yar­dım­cı­la­rı yal­nız ken­di se­çim çev­re­le­rin­de de­ğil de­ği­şik il­ler­de de do­la­şı­yor. Hü­kü­met, bir­çok kol­dan özel­lik­le CHP’­ye sal­dı­rı­yor. Ar­tık par­ti yö­ne­ti­ci­le­ri yet­me­di, şim­di de bü­yük­şe­hir be­le­di­ye baş­kan­la­rı­nı dev­re­ye sok­ma ih­ti­ya­cı duy­du­lar. On­lar da al­dık­la­rı gaz­la ver­yan­sın edi­yor­.
Ge­nel Baş­kan Ke­mal Kı­lıç­da­roğ­lu­‘nun mil­let­ve­ki­li aday­la­rı­na öne­ri­si “AK­P’­nin oy al­dı­ğı yer­ler­de ça­lış­ma­la­rı­nı­zı yo­ğun­laş­tı­rın, AKP eleş­ti­ri­si­ni yap­mak­tan çok bi­zim pro­je­le­ri­mi­zi an­la­tın. Mu­ha­le­fet di­li­ni bı­ra­kın, ik­ti­dar di­li­ni kul­la­nı­n” ol­du.

CHP ik­ti­dar ol­du­ğun­da, kay­nak­la­rın top­lan­ma­sı ve har­can­ma­sın­da hal­ka “he­sap ver­me­ye­” söz ve­ri­yor. Pro­je­le­ri­ni “u­çu­k” bu­lan­lar için CHP Ge­nel Baş­ka­nı Kı­lıç­da­roğ­lu, “Ka­nal İs­tan­bul gi­bi ucu açık uçuk pro­je­miz yok. Her yi­ği­din bir yo­ğurt yi­yi­şi var. Kay­na­ğı ki­min için kul­la­na­ca­ğı­nız önem­li. O pır­lan­ta­da ver­gi­yi sı­fır­lı­yor­sa, biz de çift­çi­ye ve­re­ce­ği­miz ma­zot­ta ver­gi­yi sı­fır­la­mış ola­ca­ğız. AKP ile fark­lı ol­ma­mız son de­re­ce do­ğal­dı­r” di­yor.


DE­MOK­RA­Sİ­YE DAR­BE VU­RAN­LAR
........Not: Yazının devamını okumak için, aşağıdaki linki tıklayınız.


- - - - Sözcü - - - -
__________________


Canan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.