Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.04.15, 17:24   #7
Dilem
» Angel Fall «

Dilem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 30
Ettiği Teşekkür: 10150
Aldığı Teşekkür: 9692
Rep Derecesi : Dilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Siz En Son Ne Zaman Bir Kitapçıya Gittiniz ?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Redwine Mesajı göster
Canım, bir arkadaşım kitaplarının siparişini net üzerinden verirdi... Sende öyle yapabilirsin...

Kitapları topluca kargoyla eline ulaşırdı...
O yöntemi biliyorum... bana göre değil (hatta 1 kez de yaptım yakın zamanda yine yapmayı planlıyorum da)

Ama ben kitapçıya gidip kitaba dokunmayı, incelemeyi, kitap raflarının arasında gezmeyi seviyorum

O yöntem bana göre pazar tezgahına gidip bana ordan 1 kilo domates 1 kilo biber paketle der gibi bişey

Eskidende internette araştırırdım yeni çıkan kitapları sevdiğim yazarları ve şimdi saatlerce kendimi kaptırıyorum kitap sitelerine
Bilgi almak için güzel.. ama kitabı eline alıp incelemenin zevkini vermiyor

Ayrıca son yıllarda yaygınlaşan e - kitap kesinlikle düşünmeyeceğim birşey bana göre değil...
Dilem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Dilem'in Mesajına Teşekkür Etti.