Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.04.15, 11:27   #2
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 532
Ettiği Teşekkür: 21564
Aldığı Teşekkür: 11276
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: “Oyları Daha da Düşerse AKP Seçimi İptal Eder”

1-Suriye ile suni savaş ihtimal dahilinde. Seçim iptal edilebilir.

2-Seçim sonuçlarını tanımıyorum diyebilir.

3-Seçim sonuçlarını tanımıyorum ve iktidarı bırakmıyorum diyebilir.

4-Hile karıştırmak ve oy çalmak geçmiş seçimlerden bilindiği için ihtimal dahilindedir.

5-Elektronik ortamda her tür hileye başvurulabilir.

Bunların hepsi AKP ve yöneticilerinin yapacağı ayak oyunları ve hepsi olası ihtimaldir. Hedeflerinde 2023 vardır. Ülkeyi İslam ağırlıklı bir rejime dönüştürüp Hazret İmam Tayyip'i kayd-ı hayat şartı ile başkan yapmak hayal ve iddiaları içindedir. 2023 yılına kadar iktidarları döneminde Atatürk ve ilkelerinden eser kalmayacak şekilde silmek hedef ve ideallerindedir. Bunun için iktidarı bırakmamak için ellerinden geleni yapacakları açık ve aşikardır. Devlet ve kadroları el değiştirdiğinde başlarına gelecekleri bizler kadar en az kendileri de bilmektedirler.