Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.04.15, 23:11   #5
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17570
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Bu kadar İsraf, Ne Görüldü Ne de Duyuldu...

Atatürk orman çiftliği bu konuda Türkiye'nin en büyük kaynaklarından bir tanesiydi.
İstanbul'da hemen karşıda Beykoz'da, Atatürk havaalanı giriş yolunun orada, Lüleburgaz'da da çok büyük üretim çiftlikleri vardı bunlar bildiklerim daha kim bilir nerelerde neler var bunların bir kısmının rant için yakın zamanda yok edildiğini zannediyorum, havaalanı oradakini hiç göremiyorum ama oralarda inşaat yapılma yok, çevre düzenlemeleri yapıldı. Hiç değilse başka bir yere taşınabilirdi. Çok güzel fidanları vardı, Silivri'ye Beykoz ve Havaalanı kesimindekinden 100 taneye yakın fidan almıştık, hepside çok sağlam çıktı.

Çiçek olarak Antalya'da mezatı yapılmakta, oraya çiçekler İzmit!ten gitmekte ama artık azaldı gibi, hiç destek görmedi, en azından sipariş verilip hem destek olunur, hemde oranın işgücüne destek olunabilirdi.
Neyse büyüklerimiz bilir Hülooog..
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.