Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.05.15, 18:33   #9
Ekin
Moderator

Ekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1175
Ettiği Teşekkür: 30788
Aldığı Teşekkür: 40437
Rep Derecesi : Ekin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Kotu Cocuk
Standart Cevap: Tayyip Erdoğan Tekirdağ'da

Tekirdağ'daki tüm okul ve milli eğitim müdürlüklerinden personel ve öğretmenlerine Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bugün Tekirdağ'da yapacağı mitinge katılıma talimatı verildi.

Sözcü'de yer alan habere göre; 3 Mayıs tarihli valilik 'emri', dün itibariyle Milli Eğitim Müdürlüğü aracılığıyla ildeki tüm resmi ve özel okullara ve kurum müdürlüklerine gönderildi.
Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürü'nün imzasının yer aldığı belgede 'dersi olmayan' öğretmen ve diğer personelin miting alanına taşınması okul servislerinden yararlanılması, servis koyamayan okullardan gelecekler için kaymakamlığın araç sağlayacağı belirtiliyor.

İşte İlçe Milli Eğitim'den okullara giden Tekirdağ Valiliği emri:

Kaynak

Ekin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Ekin'in Mesajına Teşekkür Etti.