Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.05.15, 23:30   #12
Livan
Tam Üye

Livan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 225
Aldığı Teşekkür: 1354
Rep Derecesi : Livan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisi
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Görmez O Aracı İade Ediyor!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Redwine Mesajı göster

Edep el vermediği için daha önce konuşmadım. Eğer siz bir algı operasyonuyla Diyanet İşleri Başkanı’nı itibarsızlaştırmaya karar vermişseniz, o takdirde sadece Türkiye’de değil Diyanet’in hizmet götürdüğü bütün noktalarda bu adımı atıyorsunuz. Bu haberler yayınlandığı zaman Diyanet İşleri Başkanı o araca binmemiş daha. Bunu gördüğüm an benim için o araç bir mezara dönüştü. Ben bir gün dahi o araca binmedim. Bu sarık leke kabul etmez. Bir nokta leke kabul etmez.

Ben ibret-i alem için o aracı iade edeceğim.” dedi.

Kaynak
Sözcü'nün densizliği işte. Yazık sayın başkana. Arabası da külüstürmüş, neye binip gidecek şimdi. Çok acıdım başkanım çok.

'Edep' derken sayın başkan...? Nasıl yani? Sayın başkan, madem algı operasyonuysa yapılan eleştiriler, arabanı geri vermene falan gerek yok. Allah ağız vermiş, eleştirileri cevaplarsın olur biter. Hemen de küsüyon başkanım ya. Sonra, Hz Ömer'in 'kollu gömlek' adaletini sen iyi biliyor olmalıydın sayın başkan. Yoksa o adalet muhabbetleri bizim için mi sadece? Cehepe iktidara gelsin, sana en kıralından Lada marka makam aracı alacağız sayın başkan, hiç üzme tatlı canını.