Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.05.15, 23:51   #39
Çengelli İğne
«... Beklenen Şarkı ...»

Çengelli İğne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1654
Ettiği Teşekkür: 33017
Aldığı Teşekkür: 32006
Rep Derecesi : Çengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Yine mi Türban?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
@Aristo

Bariz bir bencillik örneği. Fakat seni anlayabiliyorum. Herkes kendi görüşünde kendi düşüncesinde bir çevre ister bu günümüz koşullarında öngörülmesi gereken şeydir zaten.

@Çengelli İğne

Tuzum kuru felan değil de kaybedecek hiçbirşeyim yok diyeyim. Olacak olandan başıma gelebilecek herhangi bir kötü şeyden bu yüzden korkmuyorum.

Tek fark AKP'ye düşmansınız. Ben ise AKP'ye değil bu sisteme düşmanım. Bu yüzden beni veya benim gibileri bu sistem çerçevesinde temsil edecek birşey yok. Temsil olduğum düşüncemin bir iktidar özlemide yok. İktidarı yok etme özlemi var. Gücü yok etme özlemi var.. ve bunu göremeyecek olsamda bir gün buda gerçekleşecek. Krallıklar nasıl yok olduysa günü gelecek devletler de yönetimleride dibi boylayacak İnsanlar arasında sınır olmayacak.

İnan bana AKP muhaliflerden değil en çok bizden korkuyor.

Türbanlı slip donlu kadınların denize girmesi seni rahatsız edebilir elbette normaldir ben öyle hiçbir zaman görmedim. Ha bikinili yada üstsüz kadından da bir rahatsızlık duymadım. Zira ikiside aynı gibi gelir gözüme bir farklılıkları yok.

Beyni açık olup giysileri kapalı olanda var, beyni kapalı olup giysileri açık olanda.. Ben düşüncede açıklılığa bakarım giysilerde değil.. Benim için her başı kapalı kadın dinci değildir. Her başı açık kadında cumhuriyetçi değildir. Görünüş çok yanıltabilir..
Sana tek bir soru

BİKİNİLİ

Bayana bakarmı MISIN

evtet
dersen ki sana yakışmaz

Haaa benden uazak olsun dersen
boşlukları sen doldur

Çengelli İğne isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Çengelli İğne'in Mesajına Teşekkür Etti.