Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.05.15, 09:51   #11
Zeynep Sappho
Her şey aşk için...

Zeynep Sappho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 21
Ettiği Teşekkür: 4079
Aldığı Teşekkür: 4487
Rep Derecesi : Zeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura about
Ruh Halim: Saygin
Standart Cevap: Namus Bilinci Nedir?

@Aristo 2-3yıldır aynı forumdayız. Düşüncelerimizle biz zaten arkadaşız. Özel mesaj atacak kadar hatrım yok mu? Bu güne kadar bi " nasılsın" bile yazmadın be

@Mediter sana katılıyorum zaten senin düşüncelerinle paralel olarak sorduğum bir soruydu. Teşekkürler açıklaman için ben açıklayamazdım

@Altair Evet aldatıldığım için bu konuyu actım. Benim içimden cenazeler kalktı. Kin tutmamak için yas tuttum. En kötüsü hemcinsim tarafından aldatıldım. Kötü gün dostum dediğim arkadaşım tarafından. Hakkını da yemeyelim kötü günlerimde hep yanımda oldu. Ama ihanetin özrü altın tepside bile sunulsa kıymeti olmuyor.

@Cliff Durden espirili yaklaşımına bayıldım Harikasın