Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.05.15, 10:15   #2
Dilaver
Moderator

Dilaver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 413
Ettiği Teşekkür: 18751
Aldığı Teşekkür: 20027
Rep Derecesi : Dilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Uykucu
Standart Cevap: Sağlıklı Beslenme, Sağlıklı Mide

Valla bendeki peptik mi duedonal mi bilmem de.. Cins bir sıkıntım var midemde..

Bir zamanlar endoskopi yaptırmıştım.. Hani ağızdan kamera salıyorlar ya, heh ondan işte..Sonuçta ülser varmışmış bir zamanlar ama geçmişmiş..

E hala gün geliyor midemiz elimizde geziyoruz..

Doktor demişti, ekşi yemeyeceksin, acı yemeyeceksin, kızartma yemeyeceksin, sıcak yemeyeceksin, soğuk yemeyeceksin... Alkolü bırakacaksın.. Ba baa baaa, bana diyor ki alkolü bırak...

Bana?

Te allam doktor.. O benim midemin ilacı be

Eee hadi alkolü geçtik, ne yiyeceğim ben?

Buharda pişirilmiş lahana yaprağı?

Olduuu
...

-Verdim dumanı ben doktoooorrr

Bu kadar yazdıktan sonra, Redwine konu için teşekkürler de.. Ya hu gel biz yemek konusu açalım.. Antep yemekleri mesela

Dip tarafa not: Dumanı vermek, ne bulursam gömmek (yemek) anlamında, deyim olarak kullanılmıştır.. Sigara ile karıştırılmaya..

Nefret ederim sigaradan...

Tanrılar, erkeklerin ''balıkta'' geçirdiği zamanı ömründen saymaz. (Babil Atasözü)
Dilaver isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Dilaver'in Mesajına Teşekkür Etti.