Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.05.15, 02:42   #6
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 986
Ettiği Teşekkür: 46010
Aldığı Teşekkür: 39580
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Diyanet’ten Erdoğan Fetvası!

Diyanet' i Atatürk kurdu.

Amacı ise dini din bezirganlarının elinden alıp, çıkarcı pisliğin etkinliğini kırmaktı.

Ancak dinciler ilk fırsatta din ile ilgili hangi kurum varsa oraya yerleştiler...

Ben dine falan inanmıyorum... Ha inanıyorum da, dinin insanlar bölüp, parçalayan ve çıkar için Allah adına her pisliği yapma cesaretine sahip zalimlerin egemenlik aracı oladuğu anlamında inanıyorum.

Giderek rezileşen bu sünni kurum (benim sülale külliyen sünnidir) bizim vergilerimizle beslenmemeli...

Neden mesela alevilerin vergileri bu rezil sünni kuruma gidecek ama aleviler karşlığında hep üçün birini alacak?

Neden inançsızlar vergilerini bu rezil kuruma akıtacaklar?

Ve nasıl aleviler, inançsızlar ve muhaliflerin vergilerinden oluşan dev gibi bir kurum bir mezhepin rezil liderlerinin yalakalığını yapacak?

İlk olarak aleviler, inan.sızlar ve muhalifler vergilerinin Diyanet' e gitmesine karşı çıkmalılar...

Her kim bunları savunuyorsa, bu rezillikleri kendileri finanse etsinler...

Tüm toplumdan vergiyi al ve git iktidar yalakalığı yap!...

Biz salağız ki hala vergilerimizin bu rezilliklere alet edilmesine göz yumuyoruz.

Benim her kuruşum bunlara haram, zehir, zıkkım olsun.