Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.05.15, 12:52   #2
Sami
Düz Adam

Sami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 8
Ettiği Teşekkür: 903
Aldığı Teşekkür: 3231
Rep Derecesi : Sami muhteşem bir gelişmedeSami muhteşem bir gelişmedeSami muhteşem bir gelişmedeSami muhteşem bir gelişmedeSami muhteşem bir gelişmedeSami muhteşem bir gelişmedeSami muhteşem bir gelişmedeSami muhteşem bir gelişmedeSami muhteşem bir gelişmedeSami muhteşem bir gelişmedeSami muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Erdoğan, Diyanet İşleri Başkanı’nın Arabasını Savundu!

Şimdi, bu araç için vergi ödenmediğine göre, aracın edinim fiyatı altı üstü 110 bin eur.

Ben geçen bu belediyenin yaptığı evlere bakmaya gittim. Enn ucuza satın alabileceğim 2 odalı en küçük dairenin fiyatı nedir? dedim.

Ya, 4000 evin hepsini sattık , bikaç tane kaldı dedi. Bi tane var, otuz kat binanın en alt katı, arka cepheye bakıyor, bir metre önünde yirmi metre yükseklikte istinad duvarı var, karanlık, o var isterseniz hepsini peşin verirseniz 120 bin eur' fiyata verebilirim, yalnız ev de bir sene sonra teslim , maketten alacaksınız, bu fiyata ekstra tapu, altyapı bedelleri de dahil değil dedi.

Bu fiyatlardan insanlar üç sene önceden bu yerleri , kat kat fiyatlardan kapışmışlar, çoktan tamamı satın alınmış, bitmiş.

Bu aracın bedeli, İstanbul' da, gecekondu bölgesinde btb mozaik kaplı, mahalle arası bi ufak eski konut ile eş değer fiyatta, devlet edinimi olarak.

Anladın ?

Bence sayın Cumhurbaşkanı haklıdır.

Bu araç , o makam için şahane bir araç bence de.

.
Sami isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Sami'in Mesajına Teşekkür Etti.