Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.05.15, 17:55   #6
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 989
Ettiği Teşekkür: 46046
Aldığı Teşekkür: 39619
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Erdoğan, Diyanet İşleri Başkanı’nın Arabasını Savundu!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Sami Mesajı göster
Şimdi, bu araç için vergi ödenmediğine göre, aracın edinim fiyatı altı üstü 110 bin eur.

Ben geçen bu belediyenin yaptığı evlere bakmaya gittim. Enn ucuza satın alabileceğim 2 odalı en küçük dairenin fiyatı nedir? dedim.

Ya, 4000 evin hepsini sattık , bikaç tane kaldı dedi. Bi tane var, otuz kat binanın en alt katı, arka cepheye bakıyor, bir metre önünde yirmi metre yükseklikte istinad duvarı var, karanlık, o var isterseniz hepsini peşin verirseniz 120 bin eur' fiyata verebilirim, yalnız ev de bir sene sonra teslim , maketten alacaksınız, bu fiyata ekstra tapu, altyapı bedelleri de dahil değil dedi.

Bu fiyatlardan insanlar üç sene önceden bu yerleri , kat kat fiyatlardan kapışmışlar, çoktan tamamı satın alınmış, bitmiş.

Bu aracın bedeli, İstanbul' da, gecekondu bölgesinde btb mozaik kaplı, mahalle arası bi ufak eski konut ile eş değer fiyatta, devlet edinimi olarak.

Anladın ?

Bence sayın Cumhurbaşkanı haklıdır.

Bu araç , o makam için şahane bir araç bence de.

.
Valla haklısın...

O zaman gidip bay CB ile birlikte Diyanet işleri başkanının arabasını ödersiniz artık ve biz de bunların lüks tutkunluğunu finanse etmekten bir nebze kurtuluruz.