Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.05.15, 08:39   #13
Asena
» Memleket Delisi «

Asena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 108
Ettiği Teşekkür: 13691
Aldığı Teşekkür: 9780
Rep Derecesi : Asena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Erdoğan, Diyanet İşleri Başkanı’nın Arabasını Savundu!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Hah ha ha...

Ya yazdıklarımı yavaş yavaş oku yaa...

Ben Sami' nin Görmez' e Mercedes' i ve Tayyip' i bu konuda savunmasına karşılık, o Mercedes' i, Sami ve Tayyip' in beraberce ödemeleri gerektiğini, biz vergi mükelleflerinin bunların lüksünü karşılamak için vergi vermediğimizi yazmıştım.

@Sami

Sayın (!) cumhurbaşkanının, bakanların, ve bilumum iktidar yandaşının lüksünü siz karşılayın...

Ben bunlara ödediğim her kuruş vergiyi haram ediyorum...

Bunların vergilerimizle lüks içinde yaşamasını kabul eden sizler ödeyin uçaklarını, helikopterlerini, saraylarını, makam arabalarını...
Bu kez ironiydi yazdıklarım. Sami hepimize birden yetiştiremedimi benim yazdıklarımı yazacaktı
Hani onun yerine ben yazayım dedim

@ReaL nasıl yani Önceden bizim Sami başkamıydı?