Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.05.15, 20:48   #998
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161457
Aldığı Teşekkür: 177589
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Futbol Karşılaşmaları Sonuç Tahmin Yarışması (2014 - 2015)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Deniz Mesajı göster
ReaL bizler buraya geliyorsak ortak paydalar için buradayız aynı düşünceyi paylaşıyoruz sorunlarımız bir bizleri burada birleştiren bu anlayışdır senin insanlar bakış açın inanılmaycak dercede yanlış dır iki oyun espirisi yapıyoruz diye bizleri karşı sözlerin inciticidir.
.

İnsanlar bilmeden tanımadan yargılıyorsun herkese şüpe ile bakıyorsun..
bir dost olarak söylemek isterim ki bu alışkanlığından kurtul tabiki bizi dost biliyorsan..
Bak abuk subuk yanıt verirsen, aynı şekilde abuk sabuk yanıt alırsın. Dikkatli ol derim, yoksa kırılırsın.

Seni birkaç mesaj önce usulünce kırmadan, dökmeden uyardım, ama anlamıyorsun..

Kimsenin kimseyi kızdırmaya, germeye hakkı yok. Sen bunu inatla ve ısrarla yapıyorsun. Yanıt verilince de mızmızlanmayacaksın.

Yazabildiğine göre okuyabiliyorsunda. Bir sayfa geriye git, ordan itibaren okuyarak gel. Bakalım neler denilmiş..

Senin insanları kızdırmaktan hoşlanma özgürlüğün olacak, abuk subuk yazılarına yanıt verme özgürlüğü olmayacak öyle mi?

Bana akıl vereceğine, önce sen kendini bir çek et derim.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.