Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.05.15, 10:42   #14
Asena
» Memleket Delisi «

Asena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 108
Ettiği Teşekkür: 13684
Aldığı Teşekkür: 9778
Rep Derecesi : Asena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Türban Nedir?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Zeynep Sappho Mesajı göster
Ben size soru sordum eleştiri beklemiyorum. Tartışmak gerekirse tartışılır. Benim anlamadığım Zübeyde Hanım ile baş örtüsünü yanyana getirmekten neden sakınıyorsunuz?

Benim annemin, bacımın, ninelerimin başı kapalı sizin bu saçma sapan fobileriniz beni rencide ediyor. Bacım kendi istedi kapanmayı ve kot üstüne eşarpla sokağa çıkanlardan da değildir üstelik apolitiktir.

Hiç bir kadın için içinden gelmiştir diyemiyorsunuz ya peki, türbanlı bir kadınla siyasi bir polemik yaşayan var mı?
Bizi anaokulu cocuklarimi sandiniz soru sordunuz cevap verecegiz Elestiri falanda yok

Zeynep hanim, Zübeyde hanimin zamaninda basörtüsü inanc geregi baglaniyordu, onun icin o zamanin kadinlarini simdikinlerle asla kiyaslamiyoruz.

Bak sizide basörtüsüzler rahatsiz ediyorki, böyle bir konu aciyorsunuz.

Eger mesele inancsa, yalan söylemeyi, ikiyüzlülügü, israfi, hirsizligi, haksiz kazanci konu edebilirsiniz, neden Türban? Bence din adalet demektir. Adaletin oldugu yerde bu saydiklarimin hic biri olmaz, gerisi teferruattir

AKP'liler türban takar, fazilet partililer ferace giyer. Türban bal gibi politik simge haline gelmistir.

AKP'liler bildiginiz gibi önce selamet partiliydi. Kadinlara yemin ettirerek carsaf giydirirlerdi, baktilar öyle olmuyor, basa gelemiyorlar, basladilar türban yeter, carsaf sart degil demeye. AKP'de kendine cikar saglayamayanlar simdi faziletteler ferace giyinmek zorundalar.

Iclerinde gercekten inandigi icin örtünen yokmu? Elbette var.

Bu kutuplasmayi yaratanlar, kuran elinde miting meydanlarinda gezenlerdir; birilerini meshebinden ötürü yuhalatanlardir