Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.05.15, 12:54   #2
Arsenik
Tam Üye

Arsenik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 0
Ettiği Teşekkür: 230
Aldığı Teşekkür: 799
Rep Derecesi : Arsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Sarayı Var Kendi Yok!... | Mehmet Türker

Efendim önce saraya dokundurmadan olmaz...

Televizyondan izlediğim bir sahneyi hatırlıyorum.yıllar öncesinden.

Saddam hüseyin rejiminin düşmesi ile birlikte hüseyin'in saraylarından bir tanesinin "yağmalanma" görüntüleri.vatandaş, saraya girmiş sarayı parça parça götürüyor, her şeyi karınca gibi taşıyor. minik minik binlerce parça, saray kek dilimi gibi parça parça azalıyor. uzaktan bir vatandaş belirdi, elinde beyaz kocaman bir cismi zar zor taşıyor.Kameraya yaklaşınca anladım, saraydan bir klozet kapmış evine götürüyor.

evinde ihtiyaç mı vardı bilmiyorum, belki para eden de bir şeydir o işlerden de anlamıyorum.

ama o ya da bu şekilde herkesin kendi hakkını karınca kararınca koparıp aldığı enfes görüntülerden birisiydi...
demiş ya ak- saray için "milletin malı" diye, pis pis güldüm, klozetlerden biri benim ayık olun

Başlı başına bütçe katili. "nerden kaynak bulucan?" sorusunun tek başına cevabı. egonun doğayı yenmesinin eseri.. içimde deli fırtınalar var, klavyeden dökülen bu kadar...