Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.05.15, 14:33   #20
Arsenik
Tam Üye

Arsenik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 0
Ettiği Teşekkür: 230
Aldığı Teşekkür: 799
Rep Derecesi : Arsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmedeArsenik muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Türban Nedir?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Zeynep Sappho Mesajı göster
Ben de anlatım sorunu var hep yanlış anlaşılıyorum. Ben eleştiri derken konu için demedim. Bu konuyu niye açtın diyenler için dedim konu hakkında her türlü tartışılır. Ben incindiğimi gücendiğimi de söyledim. Kimsenin kılığına bir şey demeyi kendime yakıştıramam zaten.
Madem özelden hallonubilecek birşey sende herkeain içinde ba verdin ayarı @ReaL. Türban için küt düşünenlere de, siyasi simge yapanlara da, düşüncelerimde beni ayıplayanlara da çoook kırıldım.

Kendi adıma..

Türban özellklede iktidar partisi tarafında yıllardır sömürüldü..oy potansiyeli yüksek bir konu...onlarda bu durumu gayet güzel fırsatçılağa çevirip..gollerini atıyorlar...

benim kızdığım nokta bu...onların da çokta umurlarında milletin Türban,giyimi kuşamı...onların derdi +1 oy daha

Şunu da gördük..artık bu ülkede türban takma törenleride yapıyorlar bildiğin davullu zurnalı...Ve bunlar antipatik ve itici gelmeye başladı...

Kızabilirsiniz..bakış perspektiflerimiz farklı...size karşı bir duruş yok..fikirlerinize..benim açımdan..

Ülkede ki trend konuların başında..Mini etek/Türban çatışması ve sakız orucu bozar mı bozmaz mı vardır her zaman...

benim gereksiz demem sizin konuyu dile getirmeniz değil...olayın siyasi boyutu