Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.05.15, 15:26   #23
Zeynep Sappho
Her şey aşk için...

Zeynep Sappho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 21
Ettiği Teşekkür: 4079
Aldığı Teşekkür: 4487
Rep Derecesi : Zeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura about
Ruh Halim: Saygin
Standart Cevap: Türban Nedir?

@Aristo ben açık bir bayanım tabikide ilkalerim var bu forumda düşüncelerimi az çok anlamışsındır. Beni kızdıran bacımada dışarıdaki insanlar bu gözle bakıyor düşüncesidir sonucta genç bir kız onun kararı hepimiz saygı duyduk. Lakin apolitik kendi halinde arkadaşcanlısı. Yeri geldi protestanım dedim haksız bir düşünce görürsem yahudi, hinduyum da diyebilirim. Din değiştirdiğimden değil onların yerine kendimi koyduğumdan. Siyasete gelince bütün dünyayı dinler yönetir zaten. Genelde aşırı sağcılar bir yerlerde seçim kazanır. Hatta Napolyon " Bir milleti yönetmenin en etkili silahı dindir" demiştir. Bana göre yobazlık olduğu kadar, dini ilkelerine sahip çıkan insanlar karşı olmakta bir çesit yobazlıktır.

Bacımla her yerde birbirimize sahip çıkmışızdır ben bacım adına konuşuyorum. O benim kanım, kötülemelerde kanıma dokunuyor olay bu