Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.05.15, 15:51   #24
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161456
Aldığı Teşekkür: 177589
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Türban Nedir?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Zeynep Sappho Mesajı göster
Ben size soru sordum eleştiri beklemiyorum. Tartışmak gerekirse tartışılır. Benim anlamadığım Zübeyde Hanım ile baş örtüsünü yanyana getirmekten neden sakınıyorsunuz?
Yukarıdaki yazıyı yazıp da karşılık almamak olur mu?

Burada yazdın, yanıtı da burada olmalı.
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Zeynep Sappho Mesajı göster
Madem özelden hallonubilecek birşey sende herkeain içinde ba verdin ayarı ReaL. Türban için küt düşünenlere de, siyasi simge yapanlara da, düşüncelerimde beni ayıplayanlara da çoook kırıldım.
Kırılacak birşey yok. Türbanı savunan bir kişi ya Atatürkçülüğü bilmiyor, ya da dünyadan haberi yok. Bu arada, başörtüsü ile türban da aynı kefeye konulmaz.

Durduk yere de kimse başına önce bone geçirip, sonra da o türban denilen ucube şey ile örtmez. Bana bunu kimse inandıramaz, çocuk değiliz.

Ya arkadaşından, ya çevresinden, ya sevgilisinden vs. vs baskı görmüştür veya etkilenmiştir. Veyahut bir çıkarı vardır. Tabi herşeye rağmen illaki az da olsa istisnalar vardır.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.