Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.05.15, 16:41   #32
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161539
Aldığı Teşekkür: 177615
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Türban Nedir?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Zeynep Sappho Mesajı göster
ReaL ben sonuna kadar Atatürkçüyüm. Benim annem babam namaz kılar kuran okur çevre yada aile baskısına gerek yok. İnsan tabiki de ailesinden etkilenebilir. Bonesini şalını örtünür. Annemler komşular yazmasını örter şalvarını giyer.

Şimdi ReaL bacım kapalı annem şalvarlı diye onladan utanayım mı? O siyasi sıkma başlarla aynı kefeye konmasına izin mi vereyim? Onlar benim kutsallarım.

Atatürkçü olduğunu sanıyorsun. Sadece sanıyorsun.

Türban denilen nesnenin islam dini ile de alakası yok. Bu konuyu çok merak ediyorsan, burada yazılanlara itibar etmiyorsan da küçük bir araştırmayla öğrenebilirsin. Öğrendiklerini de yakın çevrene usulünce anlatabilirsin.

Bone de neymiş??? Moda ile dini, din ile siyaseti birbirinden ayırt etmek gerek.

Yöresel kıyafetleri baz alıp da bu son moda uyduruk türban konusuyla ilişkilendirmek yanlış olur.

Annen - Baban Kur'an okuyup namaz kılıyormuş. Annen, Baban, Kardeşin Müslüman, sen ise Hristiyansın yani. Neyse yahu.. Aklım ermiyor bazı şeylere.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.