Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.05.15, 08:51   #49
Zeynep Sappho
Her şey aşk için...

Zeynep Sappho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 21
Ettiği Teşekkür: 4079
Aldığı Teşekkür: 4487
Rep Derecesi : Zeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura about
Ruh Halim: Saygin
Standart Cevap: Türban Nedir?

İste @Ekin bende senin gibi düşünüyorum ve anlatmaya çalışıyorum ama anlayan yok. Başörtüsü = baskı, başı örtülü = ezik, kendi kararlarını vermekten aciz, zavallı bu insanların gözünde.

@İlya sen de kuranın türkçesini oku. @MooN tarihe bakacaksak hristiyanların katliamlarınımı anlatayım. Bak yahudilere hala masum insanlara eziyet ediyorlar. Rabbim onları fİravundan kurtarmıştı oysa..

@MooN ya islam düşmanlığını bırak, ya kuran oku, yada hristiyanların tarihteki katliamlarını oku. Madem müslümanın yani benim yani bu forumdaki müslümanların düşmanısın. Cahilce konuşma cahil insanların ağzından da konuşma.