Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.05.15, 16:39   #7
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1426
Ettiği Teşekkür: 29577
Aldığı Teşekkür: 32264
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: "Her Gün Ortalama 15 Genç Ölüyordu!" | Rahmi Turan

İki yanlış bir doğru etmez. Darbeye götüren etmenlerde dahil olmak üzere darbenin kendiside yanlıştır.

Yok üzmüşmüş yok bilmemne olmuş arkasından yapılan güzellemelerde özellikle sözcü'de yapılan bu güzellemelerden nefret ediyorum.

Darbe oylamasına darbe anayasasına evet denmiş yüzde 92 oyla.. Halk bilerek oy istemişmiş buda oldukça gülünçtür. Ağa paşa karşısında iki el büklüm olan halk o günlerde silah zoruyla seçime gidiyor ve bu seçim normalmiş gibi bir kurtuluş muş gibi karşılanıyor.

Dikkatinizi çekiyorum. Silah zoruyla!! acaba o geri kalan yüzde 8? ben o şanslı azınlığın içinde olan bir babanın evladı olarak burdayım..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.