Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.05.15, 01:39   #4
Mediter
Uzman Üye

Mediter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 295
Ettiği Teşekkür: 34734
Aldığı Teşekkür: 14818
Rep Derecesi : Mediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Sömürü Düzeninin Yem Borusu ve Kuşa Bakmak

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi livan Mesajı göster
Dalavere dalavere kürt memet çobanlığa. Sağolasın Mediter.
Evet @livan, Alavere, dalevere (Kürt-Türk Farketmiyor) gariban Memet hep nöbete..
Beğenin için ben teşekkür ederim.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mustafa Akten Mesajı göster
Haline şükret beterin beteri var ile aldatma oyalama, futbol afyonu ile de politizasyon sağlama, sosyal adaletsizlik, gelir dağılımındaki hakkaniyetsizlik, azıcık politik olup, kuşa bakmadan, cambaza bakmadan realitenin yanında olanlara cop, gaz, yetmez ve kesmez devletin ali ricaline hakaret var sayma, kişilik haklarına taarruz var sayma ile muhalif hareketleri bastırma, demokrasi havariliği gösterisi ile faşizan baskılar uygulama, kamudan çalınanların bir kısmının İsviçre bankalarına havalesi, oda dolusu dövizlerin kıymetli mahdumlar tarafından sıfırlanması ile ortaya çıkan hırsızlığa, HIRSIZ var demek suç, soyanı çalanı taltif etme, milletin bilmem neresine koyanları ihaleler, ballı kaymaklı işler ile taltif etme yukarıda çok veciz izahı yapılan yazı içeriğinde vuzuha kavuşmaktadır. Güzel anlatım, güzel derleme. Paylaşım için çok teşekkürler Sn. MEDİTER.
Beğeniniz için ben teşekkür ederim Mustafa Bey, @Mustafa Akten
ne yazık ki halkın bir kısmı, ''bu bozuk düzenin tekerine çomak sokup'' bu sömürüyü durdurmaya çalıştıkça,
Bu sömürüden en fazla ezilen kısım da (gafletle) sömürü düzeninin sürmesi için (oylarıyla) yardımcı oluyor.