Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.05.15, 03:29   #13
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161511
Aldığı Teşekkür: 177610
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: "Her Gün Ortalama 15 Genç Ölüyordu!" | Rahmi Turan

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Boray Mesajı göster
Ne olursa olsun darbe olmamalıydı. Bugün bu haldeysek sorumlusu o anayasa be o darbeydi. Anne ve babamla gurur duyarım ikisi de öğretmen olmasına rağmen o dönemde hayır diyebilmişlerdir. En azından bu karanlık tabloda emeğimiz yok.

Kesin ve net söylüyorum. Komik gelmesin. Eğer asker yönetime el koymasaydı bu site de olmayabilirdi. Zira ben hayatta olmayabilirdim.

Herkes gibi ben de bazı badireler atlattım.
Sağı solu bırakın, bakın emin olun, yolda giden bir kişiyi çevirip soruyorlardı. Sağcımısın, solcumusun diye değil heee, sorulan soru; Devgençlimisin, Devsolcu musun.

Gece hava kararında sıkıysa bir başına ıssız yollarda yürü. Artık iş iyice dejenere olduydu.

Çakar almaz 7,65 mm.lik Kırıkkale marka tabancayı bir şekilde elde eden, beline takıp kendini birşey sanıyordu. ABD parmağı şu bu efsane geliyor bana.

Bu dediklerimin benzerlerini bu sitede olup da yaşayanlar illaki olmuştur.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.