Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.05.15, 03:15   #14
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2013
Konular: 1169
Mesajlar: 12,167
Ettiği Teşekkür: 50962
Aldığı Teşekkür: 44388
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: "Her Gün Ortalama 15 Genç Ölüyordu!" | Rahmi Turan

@Insanlikarayan

Şimdi sen ''Bir Kenan Evren degil, O durumda 10 Kenan Evren lazimdi´ki, bu Günlere bu sekilde gelmeseydik.'' dyebiliyorsan, bu işleri ve olup bitenleri bilmediğindendir...

Yani 10 Kenan daha olsa bugünlere gelmezdik sence?

Halbuki biz bu günlere bu ''Kenanlar'' sayesinde geldik.

Emperyalizme karşı mücadeleye niyetli ve bağımsızlık yanlısı bir nesil o Amrikancı Kenan Evren sayesinde mahvedildi.

Meydanlarda ayetler okuyup, ''benim babam da imamdı'' havalarında insanların dini duygularını okşayarak marjinal olan islamcıları besleyen ve bugüne getiren aslında odur.

Onun zamanında bağımsızlık isteyen kim varsa idamlardan, işkencelerden geçirilip hapislere tıkılırken, yobazlara her türlü kolaylık sağlandı. Bugün bu ülkeyi idare edenler Kenan Evren' in ABD emirleriyle besleyip, palazlandırdığı gericilerdir.

Türkiye' nin yakın tarihini yüzeysel olarak bildiğin için her komutanı ''ilerici'' sanma yanılgısı içindesin. Halbuki, 1971 darbesiyle ordu içindeki vatansever subaylar büyük oranda temizlemiş, geri kalanlar da Kenan Evren tarafından 12 Eylül 1980 darbesiyle temizlenmişti.

Daha da geriye gidebiliriz... Atatürk' ün ordusu diye bilinen ordu, NATO denen emperyalist kuruluşa üye olabilmek için Demokrat Parti sayesinde ta Kore' ye Türk askeri yollayacak kadar emperyalist uşağı olmuştu. TSK 1950' lerden sonra ABD çıkarlarına göre dizayn edildi.

Sen mesela 12 Mart 1971 Amerikancı darbesinde ordunun kendi vatansever ve anti-emperyalist subaylarını işkencelerden geçirip, ordudan attığını biliyor musun? 1980 darbesinde ve sonrasında yeniden ortaya çıkan vatansever subayların da tasfiye edildiğini biliyor musun?

O çok sevdiğin Kenan paşan ne yaptıysa ABD emirleriyle yaptı. Laik rejimin bugün perişan edilmesini sağlayan tüm hazırlıkların da baş mimarı kendisidir.

Sen resim eklemeyi çok seversin ya...

Bak Kenan Paşa devrimcileri asarken kimleri beslemiş...
Bu hep böyle devam etmiştir... Yeşil nesil (yani yobazlar), manevi babalarının Kenan Evren olduğunu çok iyi bilir...

Kenan strese girince yavrusu eski CB, Abdullah ona Çankaya köşkünde stres attırıyordu...Ve daha 2 yıl önce... Kenan yatalak olmadan manevi çocuklarıyla...


Kalkıp da bu memleketin bu hale gelmesinden birinci derecede sorumlu Amerikan uşağı ve yobazların manevi babasını savunma...

Ben anlatamıyorsam, bari durumu resimler anlatsın!
__________________
zafere kadar devrim
Aristo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Aristo'in Mesajına Teşekkür Etti.