Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.05.15, 10:52   #16
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1429
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32394
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: "Her Gün Ortalama 15 Genç Ölüyordu!" | Rahmi Turan

Babamın dediğine göre..

Polisin bilerek ve isteyerek sol gençliği ülkücü odakların tamamen eline bırakmış yani burda bile polis çok taraflıymış.

Dede tarafım sağlam olduğu için babam böyle olayların içinde bile yer almadı. Öyle sanıldığı kadarda her tarafta olay yoktu sadece belli üniversitelerde olan olaylar, yani tamamen lokal olaylar yaşanıyormuş.

Polis işini yapmıyorsa o zamanın jandarması hiç darbe marbe ayaklarına girmeden olayları gayet net şekilde engelleyebilirdi.

---

Bunlar babamla konuştuğumda bana söyledikleriydi. O zamanki gerek askerin egosu gerekse laikliğin bekçileri(!) olması zirvedeydi zaten Beyefendiler kendilerini ülkenin sahibi sanıyorlardı... Bir zamanlar askeri okullarda her potansiyel subaya öğretilen şu söz gibi "Bir gün içinizden biri cumhurbaşkanı olabilir"

Alevin ortasına benzin dökerek söndürmeye çalışırsanız o alev dahada harlar. Bugün darbenin eseri bu. PKK,JİTEM,YEŞİL GLADİO, Bu 3 şey ülkenin başına bela.. Sağcı cenahı kutsallaştıran TSK subayları bugün çıktığı hapislerden sonra susuyorlarsa belli ki akılları başlarına gelmiştir.

AKP'yi hayatta sevmem en büyük düşman evet ama eğer deseler ki bana en iyi yaptığı şey nedir diye? Askeri susturmasıdır bu gayet net. Her ne kadar bu susturma kısmı haksızda olsa bir zamanlar bize söylenen "kurunun yanında yaşda yanar" sözü bugün Askerin başına gelmiştir. TSK bundan sonraki yönetimlerde artık böyle tanklar yürütme yok efendim toplantılar sırasında tehdit için havadan uçak gönderme felan..en azından böyle şeyleri duymuyoruz. Ha bu söylediklerim kesinlikle TSK'yı şimdi tehlikesiz yapmasın. Zira yeşil gladio'nun oyuncağı durumda ve her an İran'daki gibi bir islami darbe yapma girişiminde olabilir. Çünkü diktatörler benim bildiğim sandıkla hayatta gitmezler.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.