Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.05.15, 21:20   #20
Zeynep Sappho
Her şey aşk için...

Zeynep Sappho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 21
Ettiği Teşekkür: 4079
Aldığı Teşekkür: 4487
Rep Derecesi : Zeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura about
Ruh Halim: Saygin
Standart Cevap: Renault İşçileri Üretimi Durdurdu! Direnişe Başladı.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Emir Bircan Mesajı göster
Doğru ben öğrenciyim kendi paramla geçiniyorum bende işçiyim garsonluk yapıyorum bakıyorum az maaş mı veriyor çalışmıyorum eğer onlarda o fabrikaya destek vermeseydi çalışarak o fabrika bunu yapamaz dı bende işçiyim cafe de barda 1700 2000 lira para alıyorum ama bana az para verdiler diye hiç isyan etmedim oyle bi hakkımda yok çünkü adam sözleşme yapıyo baştan anlaşıyosun eğer memnun değilsen çıkıp gidiceksin
Nereye gideceksin? Senin ipin belinde ben tam anlatamam ama @Mediter benim gözümde gün görmüş biridir ona kulak ver. Ayrıca ev kirası ödemeyen bekar bir adam için 1700 - 2000 lira deli para zira o paranının yarısına ev geçindiren var. Hem sigorta nedir bilir misin? Neleri kapsar, neden kendi isteğinle ayrılamazsın? Yaş olmuş 40 - 45 -50 emekliliğe kalmış 2 sene. Kim alır seni işe? Haydi çıktın önceki maası yediğin gibi gelecek ayın maaşını da önceden yemişsın ( kredi kartı, veresiye, borç vs ) daha da evden para istiyorlar. Asi gibi tüp bitiyor, çocuğunun kolu kırılıyor, ayakkabısı eskiyor, hamile karın doğuruyor...

Nereye çıkıyorsun sen arkadaş tenefüse mi?!!