Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.05.15, 23:43   #17
Asena
» Memleket Delisi «

Asena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 108
Ettiği Teşekkür: 13684
Aldığı Teşekkür: 9778
Rep Derecesi : Asena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: "Her Gün Ortalama 15 Genç Ölüyordu!" | Rahmi Turan

Hani yorumlari okurken, anne, babalariniz türkiyede yasadigindan eminmisiniz diyesim geliyor. Babam bu olaylar yüzünden yurdu terketmek zorunda kaldi. Kücücük bir sehir ikiye bölünmüstü, yarisi sagcilarin, yarisi solcularin. Yol tarafdaki odada isik yanmaz, cam önünde oturulmazmis. Akrabalarimdan hapise girip cikan cok olmustur ve bir kuzenim bilinmeyen bir kursunla öldürüldü. Belli basli sehirler sagcilarin veya solcularin kontrolu altindaymis. Mis diyorum..akrabalarimdaki o zamanin genclerinin tümü olaylarin icindeymis. Iclerinde sagcida solcuda oldugu icin, birbirlerine küs olan alilelerimiz bile varmis.

Nedeni? O yapmis bu yaptirmis.. Bana Ne!
Ucu Menderese kadar dayaniyormus, Bana ne! Bizi hep kandiriyorlar zaten, bizde hic suc yok

Darbe yapan firavunluk yapmak zorunda degildi. Üzücü olan bu