Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.05.15, 21:33   #13
Livan
Tam Üye

Livan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 225
Aldığı Teşekkür: 1354
Rep Derecesi : Livan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisi
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Lüksemburg’un Eşcinsel Başbakanı Evlendi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi CadII Mesajı göster
Konuyla ilgili fıkra falan yazan olmuş. Çok ilkel geldi bu yaklaşım bana. Şiddetle dalga geçenler, kendi eğilimlerini saklama çabası içinde olmasınlar...Halbuki, hiç bir üyenin özeli, buradaki hiç kimsenin umurunda değildir...
Her istediğini yazan, bazan istemediklerini de okumak zorunda kalabilir. Okudum anladım.

Yazılan sadece bir fıkradır sn Cadı. Fıkraların iyisi kötüsü olabilir, bu doğrudur. Ama, kötü fıkra da sonuçta sadece fıkradır. Birilerinin yazdığı fıkradan, yazanın eşcinsel eğilimlerini değil sadece, eşcinsel eğilimlerini saklama çabası içerisinde olduklarını görebilme başarısı gösteren birine benziyosunuz. Hünerinize hayran kaldım ve kıskandım doğrusu.

Yalnız, öfkeli öfkeli yazarken verdiğiniz açığın farkında değilsiniz. Madem eşcinselleri, siz benden daha insani, daha modern bir anlayışla karşılıyor iseniz, benim neden eşcinsel eğilimlere sahip olabileceğim ihtimaliyle beni suçluyorsunuz? Elin Lüksemburg'lusunun eşcinselliğine gösterdiğiniz toleransı, benim eşcinsel eğilimlerime (sizin imanız) neden göstermiyorsunuz?

Millete sükseli laflar etme uğruna, yalandan modern anlayışta görünmek uğruna harcadığınız çabanın bir kısmını, 'yazdıklarımda bir mantık çelişkisi olabilir mi' diye düşünmeye harcarsanız, ikna edici olabilirsiniz.

'Şiddetle dalga geçenler, kendi eğilimlerini saklama çabası içinde olmasınlar...' Bu cümle size ait ve eşcinsel eğilime sahip olduğunu düşündüğünüz birine karşı gösterdiğiniz olumsuz tutumun ve öfkenin ifadesidir.