Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.05.15, 15:13   #35
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 989
Ettiği Teşekkür: 46046
Aldığı Teşekkür: 39626
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: "Her Gün Ortalama 15 Genç Ölüyordu!" | Rahmi Turan

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Yaa sen su Ay´in arka tarafindami oturuyorsun?.

Biriniz Madencinin Fitratina Gebermeyi yazarsiniz, "Birilerinizde" Okul bahcelerinde gebermeyi, Ögrencilerinin Fitratlarina yazmaya calisiyorsunuz.

O zamanki Korucularin nasil satildigini biliyorsun ama degilmi?.

Teker teker birileri isimleri PKK´ya sizdirip, O zamanin Kahramanlari, Daglardan inen Haydutlari durduran sahislari, teker teker gebertip, Fitratlarina Ölümü yazdiklarindan haberin var degilmi?.

Hadi yeniden Gönlün rahat olsun, Oyunu belirli bir yere vermemekle, Bu Katliama sende Payini vermis oluyorsun!.

Bir günü Vatan Bölünmüs, ön Bahcene Pacavralar asilmaya basladiginda, birileri Sak Saklar, hic merak etme.

PKK´yi Daglarda durdurmak Amerikanciymis.

Okul Bahcelerinde Fitratlarina yazilan Gebermeleri önlemek Amerikancilikmis.
Yakinda bir elfatihada üzerine getirirsiniz.

Birde Yollarda Fertlerinin öldürülenede sor bakayim, nasil cevap verecek.

Heee Amerikancilikta artik Modadan düstü, 1949´dan sonra Yahudistancilik basladi.

Köylümüz Yahudi Tohumu almaya zorlaniyor,

Yahudi Baliklari, akar sularimizi Katletmekte,

Türkiye Suriye sinirinda, özel Davettiye üzerine, Yahudistan Savas Ucaklari Roketlerle korunmakta.

Suriye, Kuzey Irak, Yahudistan Gücleri icin Türkmenlerden ARINDIRILMAKTA.
Istersen Resimleride koyabilirim, bilirsin O sevgimi.

Bey Pasalarimizi susturmak icin, Hocalar Dogu Anadoluya sel almis, Türkmen Bacilarimizi, Besbin Lira Baslik Parasinla, Imam Nikahi Kildirtiyorlar.

Hadi hala oyunuzu vermeyip, bunlari destekleyin, Oylari Parcalayin.

Torunlariniz bakalim, Mezar taslarinizi ney yapicaklar.
Bu yazdıklarını eğer gerçekten bana cevap olsun diye yazdıysan, benim yazdıklarımı hiç anlamamışın.

Ne PKK'nın dağlarda durdurulmasına karşı çıktım, ne de öğrencilerin okullarda öldürülmesini destekledim.

Yazdığın çoğu şeye de katılıyotum zaten...

Ama neden benim her fırsatta karşı çıktığım şeyleri sanki ben onları kabul ediyor muşum gibi yazıyorsun, onu anlamakta güçlük çekiyorum.

Hayatımda bir defa olsun tarımın yahudileştirilmesini savunmadım.

Hayatımda bir kere olsun İsrail' i korumak amacıyla ülkemize konulan füze rampaları ve radar tesislerini savunmadım...

CHP' li olmadığım halde de AKP' ye inat CHP' ye oy verilmesini savunuyorum...

Vs. vs...

Ama kimse de gelip Amerikancı 12 Eylül darbesini savunmasın!
12 Eylül darbesini savunmak 2. Dünya savaşının Japonya' ya atılan atom bombalarıyla sona erdirimesini savunmak gibi bir şey!

Ayrıca 12 Eylül darbesi bugün Türkiye' deki bölücü ve gerici ortamın kurulmasını sağlayan bir dönüm noktasıdır.