Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.05.15, 15:25   #36
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 988
Ettiği Teşekkür: 46045
Aldığı Teşekkür: 39617
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: "Her Gün Ortalama 15 Genç Ölüyordu!" | Rahmi Turan

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tntcool Mesajı göster
Hala bir çözüm sunabilmiş değilsin. Hala Amerika'yı şikayet ediyorsun. İyi de kime şikayet ediyorsun ?

Evren'i desteklemiyorum ben burada. Hiçbir çözümü olmayan, sürekli şikayet eden insanların çözümünü duymak istiyorum. Çözümünüz yok ki işi EVREN'e bıraktınız.

Laf salatasını, sürekli şikayeti bırakın...
Ben zaten Evren ve Cunta' yı desteklemediğini biliyorum da, ikayet ederken çözümü de açıkça gösteriyorum.

Kan dökülmesini engellemek solu külliyen temizlemekle mi başarılır?

Burda 12 Eylül darbesinin kan dökülmesini engellemediğini tam tersine çok daha büyük bir şekilde kan dökülmesini sağlayan bir ortam yaratığını söylüyorum.

Bu ülkede ABD' nin 1950' li yıllar sonrasında içsel bir olgu haline gelmesiyle birlikte dev bir bataklık oluştu. Bu bataklık da devamlı olarak sivrisinek üretiyor.

Ben bataklığın kurutulmasından bahsediyorum; sivrisinek avlamaktan değil...

Ne demek şimdi ''kimi kime şikayet ediyorsun?''

Sorun, ülkemizdeki ABD egemenliği ve ABD' ye bu egemenliği sağlayan işbirlikçileridir. Bataklık budur!

Ben Amerika' yı Amerikan uşaklarına şikayet etmiyorum... Mesela sana şikayet ediyorum... İnsanlar ABD egemenliğine ve işbirlikçilerine karşı çıksın istiyorum.

Çözüm Amerikan egemenliğinin kırılması ve işbirlikçilerinin siyaset sahnesinden silinmesidir.

Bu gerçekleşmediği sürece de ''cambaza bak'' mühendisliği ile insanlar sivrisineklere baktırılacak ama o pis bataklık bu ülkeyi yutacaktır ve zaten yutmaktadır da...