Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.05.15, 00:26   #103
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131148
Aldığı Teşekkür: 42573
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: 19 Mayıs 1919 Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi livan Mesajı göster
Dostların 19 Mayıs dilek ve temennilerine, heyecan ve coşkularına ben de katılıyorum. Büyük Atatürk, ruhun şad olsun.

Fırsattan istifade, bu başlıkta biraz içimi dökebilirim. Bişeylere kızgınım, dertliyim ve söyleyecek sözlerim var.

Ortada bayram falan yok. Bayramlarımızı çaldılar. Bayramlar, geçmişlerin ruhuna fatiha okuma fırsatı sağlarlardı bize. Şimdi, adları unutulmaya yüz tuttu bayramların, fatihaya kendileri muhtaç oldular bayramlar.
Zevkle Paylasimini okudum.

Söyle 40 sene evvelki Bayramlara benzemiyor, bu günlerin Bayramlari.
Bayramlar,
Sölenler,
Panayirlar,
El öpmeler,
Cocuk olarak Para Toplayip, Bayram yerinde harcamalar.

Bunlara yeniden sahip cikilmasi ne güzel.

Halbuki TC Harflerine karezleri oldugu icin, bunlari Sifirlamaya baslamislardi.

Sancagimiz, Lahmacun bezi oldugu günleri yasamaktayiz.

Evvel Allah, bu günleride atlaticaz, Kurtulus savasinda oldugu gibi, Hashasilere, gereken ilgiyi göstermeye basarmis olacagiz.

Halbuki simdiden Korkulari gerceklesmekte, Sülalesine bile güvenmeyip, Seylerini Isvicreye tasimaya basladi.

Söyle Cuvallarin Sayisina ve Büyüklügüne bakarsak, hak vermek lazim yani.

Koca gün bunlari Sülalesinle tasiyamayip, Aksama halen 30Milyon Euro kalmasi.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
11 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.